Кредити на відкриття та розвиток бізнесу

Перевірено

Сума до

3000 грн.

Термін до

1.2 місяця

Розгляд

5 минут

Схвалення заявки у 80% випадків. Виключення - шахраї, які хочуть отримати кредит обманним шляхом.

Перевірено

Сума до

8000 грн.

Термін до

30 днів

Розгляд

5 минут

Переплата

210 За 14 днів

Перевірено

Сума до

10000 грн.

Термін до

30 днів

Розгляд

5 минут

Перевірено

Сума до

10000 грн.

Термін до

30 днів

Розгляд

15 минут

Переплата

126 За 14 днів

Перший кредит до 3 000 грн всього под 0.9%! Є можливість подовжити термір!

Перевірено

Сума до

100000 грн.

Термін до

1.9 місяця

Розгляд

5 минут

Підтримка малого і середнього бізнесу повинна бути одним із пріоритетів України як європейської держави. Але, на жаль, цю функцію взяли на себе численні фінансові організації, які пропонують доступне кредитування бізнесу на лояльних умовах.

Вам потрібні гроші, щоб почати бізнес, закупити обладнання, найняти робітників і персонал? А, можливо, вам потрібні гроші, щоб розвинути бізнес, відкрити нову точку, розширити асортимент продукції, оплатити оренду нового офісу або складу? Новий бізнес-проект або стартап неодмінно зажадає чималих вкладень.

Позики в банку або МФО (мікрофінансовій організації) зазвичай беруть для таких цілей:

  • кредит на відкриття бізнесу;
  • кредит на розвиток бізнесу;
  • перекредитування (обговорюється окремо з менеджером компанії).

Кожна компанія заявляє, що її мета – зробити процес кредитування максимально простим, доступним і прозорим, щоб ви могли зосередитися на відкритті або розвитку власної справи. Тут ви можете знайти підходящий варіант для себе, вибравши зі списку перевірених установ.

Кредит на бізнес отримати нескладно: з документів вам знадобляться паспорт і ІПН, діючий номер телефону та електронна пошта. У разі великої суми, можливо, буде потрібно підтвердження вашого статусу ПП і доходів від власного бізнесу. Втім, навіть якщо в ваших звітах в основному фігурує нуль, є шанс отримати позику.

Якщо ви оформляєте кредит онлайн, вам, швидше за все, доведеться зареєструватися на сайті. Насправді це зручно: ви зможете відслідковувати, скільки і коли вам потрібно заплатити, щоб не пропустити строк, а також не доведеться вводити дані під час взяття наступних кредитів.

Середня сума кредиту – 20-200 тисяч гривень на термін від місяця до двох років. Основні умови отримання:

  • Вік клієнта до 65-75 років.
  • Громадянство України або посвідка на проживання.
  • Статус приватного підприємця.
  • Діючі контакти (телефон, імейл).
  • Застава і поручителі зазвичай не потрібні.
  • Плюсом буде хороша кредитна історія.

Видавати гроші готівкою можуть в касі тієї організації, в яку ви звернулися, або, якщо сума невелика (наприклад, до 50 000 грн), можна отримати їх на карту або банківський рахунок. Деякі організації можуть надати послугу кур'єрської доставки готівки (зазвичай, за додаткову плату).

Перед тим, як взяти кредит, подумайте, які доходи дозволять вам без прострочень повертати гроші з відсотками. На жаль, іноді буває, що стартапи, проекти провалюються, і підприємець залишається без бізнесу і з боргами. Не впадайте у відчай! У фінансових організаціях ви можете взяти позику для перекредитування, на цей раз більш тверезо оцінивши свої сили. Удачі вам!