Кредити для приватних підприємців

Перевірено

Сума до

23000 грн.

Термін до

2 місяця

Розгляд

5 минут

Подбор подходящего вам займа по вашим требованиям

Сума до

20000 грн.

Термін до

30 днів

Розгляд

5 минут

Выдают даже в период карантина

Перевірено

Сума до

20000 грн.

Термін до

54.79 років

Розгляд

5 минут

Перевірено

Сума до

15000 грн.

Термін до

30 днів

Розгляд

5 минут

Перевірено

Сума до

15000 грн.

Термін до

30 днів

Розгляд

5 минут

Переплата

93 За 14 днів

0% на перший кредит! Е пролонгацiя.

Перевірено

Сума до

17000 грн.

Термін до

30 днів

Розгляд

5 минут

Переплата

238 За 14 днів

Перший кредит всього під 0,01%! Можливо з 18 років

Ви нарешті вирішили більше не працювати на чужого дядька і відкрити власну справу, а для цього потрібен кредит підприємця? Або ви вже є ПП і хочете розширити бізнес, закупити нове обладнання, розплатитися з боргами, найняти новий персонал? Або тільки думаєте про підприємницьку діяльність? У будь-якому випадку вам потрібні гроші, які набагато перевищують ваш місячний дохід, тобто кредит для індивідуальних підприємців.

Якщо ви вже намагалися взяти кредит у великому банку, то знаєте, скільки документів потрібно зібрати і скільки нервів витратити. До того ж невідомо, чи схвалять вашу заявку, та й необхідність закладати нерухомість або обладнання (тобто фактично свій бізнес) пригнічує. Невеликі банки або мікрофінансові організації, що спеціалізуються на видачі кредитів для бізнесменів, позик для приватника (ФОП), більш лояльні до своїх потенційних клієнтів.

Як знайти потрібний кредит для пепешників?

  • Завдяки інтернету у вас є можливість, не виходячи з дому, обрати перегляд пропозицій всіх організацій, що надають кредити приватним підприємцям. Кожна поважаюча себе компанія в Україні сьогодні має веб-сторінку. Та й ходити далеко не треба: на цьому сайті ви можете переглянути список перевірених мікрофінансових організацій і кредитних сервісів.
  • Не поспішайте, уважно вивчіть пропозиції, почитайте договір публічної оферти і, якщо є, відгуки. Участь фірми у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб – додатковий плюс.
  • Віддавайте перевагу установам, які мають офіс в вашому місті чи області, тому що може виникнути необхідність вирішити питання не по телефону або онлайн, а віч-на-віч.
  • Розрахувати суму і дату повернення позики заздалегідь можна за допомогою онлайн-калькулятора або переговорити з менеджером контори. Не бійтеся запитати про комісії, штрафи за прострочення і т. п.
  • Кредити для ПП часто видають тільки якщо ви підтвердите свій статус. У деяких випадках достатньо вказати мету. Це важливо, якщо ви тільки збираєтесь відкрити справу і ще не набули офіційного статусу підприємця.
  • Отримати гроші можна готівкою в офісі (іноді пропонується кур'єр), на банківську карту або розрахунковий рахунок.
  • Як варіант – ви можете скористатися кредитом для СПД для перекредитування.

Яку суму і на який термін ви можете взяти? Звичайно, ці цифри різняться у кожній компанії. В середньому беруть 50-100 тисяч грн на рік-два, але ці параметри можуть бути і більше, особливо для постійних клієнтів банку або мікрофінансової організації. Кредити для ФОП можна оформити онлайн протягом дня з мінімумом документів і без застави.

Але пам'ятайте: гроші в борг берете чужі і на деякий час, а віддавати доведеться свої і назавжди! Тому заздалегідь продумайте, з яких доходів ви будете віддавати кредит.