Кредит без відсотків

Перевірено

Сума до

23000 грн.

Термін до

2 місяця

Розгляд

5 минут

Подбор подходящего вам займа по вашим требованиям

Перевірено

Сума до

15000 грн.

Термін до

30 днів

Розгляд

5 минут

Перевірено

Сума до

10000 грн.

Термін до

30 днів

Розгляд

15 минут

Переплата

126 За 14 днів

Перший кредит до 3 000 грн всього под 0.9%! Є можливість подовжити термір!

Перевірено

Сума до

15000 грн.

Термін до

30 днів

Розгляд

5 минут

Переплата

93 За 14 днів

0% на перший кредит! Е пролонгацiя.

Перевірено

Сума до

14900 грн.

Термін до

30 днів

Розгляд

5 минут

Переплата

238 За 14 днів

Можливо подовжити термін на 2й місяць і довше, після оплати відсотків.

Перевірено

Сума до

3000 грн.

Термін до

1.2 місяця

Розгляд

5 минут

Схвалення заявки у 80% випадків. Виключення - шахраї, які хочуть отримати кредит обманним шляхом.

Сума до

7000 грн.

Термін до

30 днів

Розгляд

5 минут

Перший кредит до 2000 грн

Перевірено

Сума до

4000 грн.

Термін до

30 днів

Розгляд

5 минут

Переплата

133 За 14 днів

Новим клієнтам знижка 50% на кредит. Є можливість подовжити термін кредиту.

Перевірено

Сума до

7000 грн.

Термін до

16 днів

Розгляд

5 минут

Переплата

280 За 14 днів

Без дзвінків родичам і підключення соціальних мереж

Перевірено

Сума до

10000 грн.

Термін до

1.5 місяця

Розгляд

5 минут

Переплата

238 За 14 днів

Перший кредит всього лише по 0,01% у день! На сумму до 3000 грн.

Сума до

15000 грн.

Термін до

6 місяця

Розгляд

5 минут

Переплата

253 За 14 днів

Кредити до 6 місяців. Першим кліентам по 0%!

Сума до

грн.

Термін до

днів

Розгляд

5 минут

Перевірено

Сума до

7000 грн.

Термін до

30 днів

Розгляд

15 минут

Кредит під 0% дуже затребуваний серед споживачів. Адже іноді в житті виникають непередбачені обставини, які вимагають додаткових фінансових витрат, а переплачувати не хочеться. Банки вкрай рідко видають гроші в кредит без відсотків, тому оптимальним варіантом в ситуації, що склалася, буде звернутися за допомогою в МФО (мікрофінансову організацію). Наш сервіс зібрав список пропозицій, згідно з якими оформити позику без відсотків може практично кожен.

Що таке безвідсотковий кредит?

На офіційних сайтах мікрофінансових організацій часто можна зустріти пропозицію отримати кредит під нуль відсотків. Що слід знати про цей варіант фінансування?

1. Кредит під 0 відсотків пропонується тільки один раз від однієї організації новому клієнтові. При цьому варто враховувати, що на перший займ завжди діє обмеження, тобто, отримати позику на десять тисяч під 0% навряд чи вийде в мікрофінансовій компанії.

2. У багатьох сервісах діє обмеження і щодо терміну для оформлення безвідсоткового кредиту. Наприклад, якщо новий клієнт хоче отримати гроші в борг на термін до двох тижнів, йому не нараховуватимуть %, однак кредитування від 15 і більше днів буде вже платним, тобто діяти буде стандартна % ставка.

3. Мікрофінансові компанії пропонують оформити позику онлайн без відсотків перший раз з метою залучення нових клієнтів. У цій пропозиції немає ніякого підступу або спроби обдурити позичальника.

Якщо ви хочете оформити мікропозику з вигодою для себе та не виплачувати % компанії, то можна кожного разу звертатися до нового сервісу, який пропонує лояльні умови для нового позичальника. Зараз багато надійних, перевірених фірм, які надають послуги в сфері мікрофінансування, головне – вчасно погашати борг і не допускати прострочення.

Як взяти кредит під 0 відсотків?

Якщо ви вирішили взяти гроші в позику без відсотків, вам потрібно буде вибрати в наведеній таблиці вподобану фінансову компанію та в будь-який зручний для вас час оформити онлайн заявку. Все, що для цього буде потрібно, – це ваш паспорт і ідентифікаційний код платника податків.

Компанії, представлені на нашому сайті, готові видати кредит під 0 відсотків повнолітнім громадянам України в сумі від 1 до 15 000 гривень. Терміни погашення боргу у кожної організації свої і коливаються в межах від 10 до 35 днів.

Як повернути гроші без переплати?

Після того, як ви отримаєте позику, на сайті обраної компанії в особистому кабінеті користувача ви зможете знайти всю необхідну інформацію: суму боргу, процентну ставку, терміни погашення. Повернути отримані кошти МФО просто: споживач може вносити певну суму будь-яким зручним для нього способом:

  • в режимі онлайн;
  • через термінали;
  • в банківських касах.

Головне встигнути сплатити борг за нульовою ставкою у відведені терміни (як правило, ці терміни в межах одного місяця). При цьому зовсім не обов'язково відразу вносити всю суму, це можна зробити в розстрочку декількома платежами.

На яких умовах видають безвідсотковий кредит?

Вам видадуть безвідсотковий кредит готівкою або на картку миттєво при дотриманні наступних обов'язкових умов:

  • видається тим фізичним особам, які вперше користуються цією послугою;
  • позичальникові повинно бути від 18 до 75 років (цей діапазон різниться в різних компаніях);
  • позичальник обов'язково повинен мати карту будь-якого українського банку і номер телефону;
  • для оформлення позики необхідні паспортні дані громадянина України та ІП код.

Крім того, після подачі заявки є ймовірність, що вам зателефонує експерт мікрофінансової організації і задасть кілька уточнюючих питань для прискорення прийняття рішення. Після чого, протягом декількох хвилин позика буде перерахована вам на банківську карту.

Що робити, якщо не виходить погасити кредит без % своєчасно?

Іноді непередбачувані ситуації або форс-мажорні обставини призводять до того, що вчасно повернути гроші просто не виходить. З огляду на що більшість позичальників ретельно вивчають договір позики перед тим, як його підписати, вони усвідомлюють наслідки прострочення, і тому побоюються затримати гроші навіть на один день. Що ж робити, якщо погасити взяту позику на карту без відсотків в строк не виходить?

В першу чергу, не намагайтеся ігнорувати дзвінки і звернення компанії, яка видала позику, якщо вже почалося прострочення. Постарайтеся знайти спільну мову з працівником сервісу, поясніть ситуацію і поцікавтеся, як можна вирішити дану проблему. У деяких мікрокредітних компаніях діє термін в три дні після настання останньої дати погашення. За цей час слід постаратися знайти спосіб розрахуватися з фірмою.

Найоптимальнішим вирішенням проблеми є оформлення пролонгації. Ця послуга доступна абсолютно у всіх мікрофінансових компаніях, кожен клієнт може відстрочити свій платіж. Для цього необхідно погасити відсоткову частину боргу, скористатися особистим кабінетом і вибрати оптимальний термін, на який ви хочете продовжити позику. Таким чином вам вдасться уникнути зростання відсотків, штрафу і негативних оцінок в кредитній історії.