Mycredit

Mycredit

Максимальна сума кредиту

Термін кредитування до

Вік позичальника

Спосіб виплати

3000 грн

1.2 місяця

від 18років

На картку

Розрахунок відсотків по кредиту

500
10000+

500 грн.

5
35+

5 днів

Проценты: 26.95 грн.

К возврату: 526.95 грн.

Компанія МайКредит на фінансовому ринку України з'явилася в 2015 році, коли ТОВ «Перше надійне агентство необхідних кредитів» запустило сервіс по кредитуванню населення в режимі онлайн. Послуга дозволяє швидко отримати необхідну суму, без довідок з податкової, без документального підтвердження доходу, без візиту до установи.

Кредити в MyCredit: хто може отримати, вигідні пропозиції

Будь-який громадянин України, якому виповнилося 18 років і який  має паспорт, може отримати гроші за допомогою сервісу МайКредит, не залежно від стану особистого кредитного рейтингу (історії за кредитами) та місця проживання.

Мінімальна сума доступна для кредитування 100 гривень, максимальна – 10 000 гривень. Термін повернення запозичених коштів від 1 дня до 35 днів.

В організації існує 2 типи кредитування:

  1. для нових клієнтів;
  2. постійним клієнтам.

Різниця полягає у відсотковій ставці та кредитному ліміті. Новачкам доступна сума до 3 000 гривень, відсоток схвалення заявок високий – 90%, тобто з 5 осіб, гроші отримають 4-ро. Постійні позичальники можуть розраховувати на збільшення суми до 10 000 гривень, а також вони автоматично стають учасниками програми Кешбек.

У MyCredit діють 3 кредитні пропозиції:

  1. «Кредит вихідного дня». Дана програма дозволяє отримати 500 гривень за 20 хвилин, на термін до 5 днів. Якщо потрібні терміново гроші на свято або вихідні, цей мікрокредит стане в нагоді.
  2. «Гроші під рукою». За цією програмою ви можете отримати 1000 гривень на термін 5 днів. Така короткочасна позика виручить в будь-якій непередбаченій ситуації, наприклад, поломка автомобіля, покупка ліків, незапланована поїздка і т. д.
  3. «Студентський кредит». Дана пропозиція поширюється на всіх студентів країни. Доступна сума – 1 000 гривень на 10 днів.

Для оформлення потрібно ідентифікаційний код і паспорт, карта від українського банку в системі Мастер Кард, Віза.

Прострочення та його наслідки

Мікрофінансова організація йде назустріч клієнтам, тому у вас буде ще три дні після закінчення терміну кредитування на те, щоб оформити пролонгацію або виплатити гроші, штрафні санкції будуть нараховувати з четвертого дня несплати. Якщо ж за перші три дні ви не вирішили своє питання чи не була оформлена пролонгація або повернено позику, вони теж будуть перераховані з урахуванням штрафу. Щоденна пеня – 2,7 відсотка від тіла кредиту. Крім того, MyCredit.ua співпрацює з кредитним бюро, і протермінування може сильно зіпсувати вашу кредитну історію.

Пролонгація

Оформити відтермінування кредиту можна на термін, аналогічний тому, на який ви його оформляли. Якщо брали позику на тиждень, то і продовжити його можна на 7 днів. Для того щоб відтермінувати платіж, необхідно оплатити всі відсоткові нарахування за користування кредитом, а саме тіло боргу відшкодувати можна пізніше. Зробити це можна прямо на сайті компанії. У своєму особистому кабінеті, якщо знадобиться консультація – ви завжди можете звернутися в клієнтську підтримку.

Документи, ліцензія, договір компанії Mycredit

Не підходить такий варіант? Подивіться популярні пропозиції

Pozika TOP

Сума, (грн.)

Термін, (дн)

до 23000 грн

2 місяця

Подбор подходящего вам займа по вашим требованиям

Перевірено
Mazilla

Сума, (грн.)

Термін, (дн)

до 15000 грн

30 днів

Перевірено
Заем наличными

Сума, (грн.)

Термін, (дн)

до 50000 грн

1 років

Одночасна заявка в кілька компаній, дозволяє заощадити час! Термін - від 2 тижнів і більше.

Перевірено

Відгуки про Mycredit

Чи задоволені роботою компанії або розчаровані? Залиште свій відгук!

Увійти через:
Анонимно