СreditKasa

СreditKasa

Максимальна сума кредиту

Термін кредитування до

Переплата за 1000, за 14 днів

Вік позичальника

Спосіб виплати

10000 грн

27 днів

280 грн

від 18років

На картку Готівкою На дім Яндекс.Деньги

1й кредит без відсотків

Розрахунок відсотків по кредиту

500
10000+

500 грн.

5
27+

5 днів

Проценты: 50 грн.

К возврату: 550 грн.

Мікрофінансова компанія СreditKasa існує на ринку з 2013 року. За цей час відгуки людей про роботу сервісу були лише позитивними. "Кредит Каса" має репутацію надійної, стабільної компанії, яка готова надати фінансову допомогу в найкоротші терміни. Отримати кредит на банківську карту тут можна на термін від одного до двадцяти семи днів. При цьому сума, доступна для позики – не більше семи тисяч гривень. Завжди можна скористатися допомогою співробітників компанії, зателефонувавши в службу підтримки, або відправивши питання на поштову скриньку.

Обов'язкові вимоги до клієнта:

  1. громадянство України;
  2. наявність даних паспорта громадянина України та ідентифікаційного номера платника податків;
  3. наявність постійного доходу (вказується в анкеті, надавати офіційні довідки з місця роботи не потрібно);
  4. наявність особистої діючої банківської карти (вказується в анкеті, необхідна для переведення позики, але на рахунку клієнта повинно бути не менше 5 грн);
  5. наявність активного мобільного (або стаціонарного телефону);
  6. можливість відправити відскановані документи фахівцям для підтвердження даних клієнта (за вимогою).

Creditkasa рекомендує дотримуватися умов договору та виплачувати позику вчасно, інакше компанія залишає за собою право нарахувати штраф і пеню, про що сказано в кредитному договорі, а також передати справу третім особам для стягнення.

Як оплатити мікрокредит

Зазвичай борг виплачується одним платежем не пізніше терміну, зазначеного в кредитному договорі. Надіслати кошти можна через особистий кабінет на сервісі або терміналі самообслуговування. Також доступний банківський переказ через термінали Приватбанку або в офісах будь-якої сторонньої фінансової установи із зазначенням реквізитів КредитКаси.

Чому можуть відмовити в позиці

Причин для відмови в кредитуванні на сервісі Creditkasa мінімальна кількість. З більшою ймовірністю вам відмовлять у наданні позики, якщо є негативний досвід співпраці з цією МФО. Також компанія не надає кошти особам з судимістю або громадянам, які набрали мінімальну кількість балів в автоматизованій системі перевірки позичальників. Однак адміністрація КредитКаса передбачає повторне звернення, але не менше ніж через місяць після розгляду останньої заявки.

Пролонгація позики

Якщо обставини складаються так, що клієнт не може своєчасно повернути борг, найкращим виходом для нього стане оформлення продовження терміну кредитування. Компанія СreditKasa пропонує послугу абсолютно безкоштовно, достатньо сплатити відсоткову частину боргу та пеню, якщо вона вже була нарахована. Оформлення пролонгації здійснюється в особистому кабінеті. Якщо у вас виникнуть питання – є гаряча лінія та служба підтримки, які завжди готові прийти на допомогу. Користуватися послугою можна нескінченну кількість разів.

Документи, ліцензія, договір компанії СreditKasa

Не підходить такий варіант? Подивіться популярні пропозиції

Tengo

Сума, (грн.)

Термін, (дн)

до 20000 грн

30 днів

Перевірено
Prime Zaim

Сума, (грн.)

Термін, (дн)

до 500000 грн

0.99 років

Готівкою або на карту всього за 15 хвилин!

Перевірено
Pozika TOP

Сума, (грн.)

Термін, (дн)

до 23000 грн

2 місяця

Подбор подходящего вам займа по вашим требованиям

Перевірено

Відгуки про СreditKasa

Чи задоволені роботою компанії або розчаровані? Залиште свій відгук!

Увійти через:
Анонимно