Бізнес Позика

Бізнес Позика

Максимальна сума кредиту

Термін кредитування до

Вік позичальника

Спосіб виплати

100000 грн

1.9 місяця

від 18років

Акція для усіх нових клієнтів: "Кредит удвічі дешевше"! Детальніше на сайті - по кнопці "Отримати кредит"

«Бізнес Позика»  надає короткострокові кредити підприємцям на закупівлю товару, розвиток, оплату оренди, ремонт автомобіля, обладнання або приміщення, відкриття точки, покупку устаткування і на інші бізнес потреби. Ви працюєте самі на себе? Тоді ви можете стати клієнтом «Бізнес Позика».  

Наша мета - зробити процес кредитування максимально простим, доступним і прозорим для того, щоб наші клієнти могли зосередитися на дійсно важливому - розвитку їх власної справи.

Для подачі заявки необхідно лише надати дані ідентифікаційного коду та паспорта (або посвідки на проживання), а також вести активну підприємницьку діяльність, навіть без зареєстрованого ФОП або з «нульовими» звітами.

Ми розглядаємо заявки всіх підприємців - без обмежень за обсягом виручки і тривалості здійснення підприємницької діяльності.

Що потрібно для оформлення кредиту в Бізнес позика

Вам необхідно надати тільки паспорт (або посвідку на проживання) та ідентифікаційний код. Документи по підприємницькій діяльності не є обов'язковими. Кредит надається виключно на підприємницькі цілі.

Як погашати позику

Термін кредитування – фіксований і становить 8 тижнів. Погашення відбувається рівними частинами один раз на тиждень. При цьому існує можливість дострокового погашення кредиту.

Коли я отримаю свої гроші

Ми знаємо, як для наших клієнтів важливий час. Рішення про видачу кредиту приймаємо за годину і засоби зараховуємо відразу після підписання договору шляхом трансферу на рахунок клієнта. При повторному зверненні клієнти отримують кошти протягом 10 хвилин

Не підходить такий варіант? Подивіться популярні пропозиції

Є грошi

Сума, (грн.)

Термін, (дн)

до 3000 грн

1 місяця

Новим клієнтам до 14 днів без відсотків!

Перевірено
CreditPlus

Сума, (грн.)

Термін, (дн)

до 10000 грн

30 днів

Перший кредит до 3 000 грн всього под 0.9%! Є можливість подовжити термір!

Перевірено
БыстроЗайм

Сума, (грн.)

Термін, (дн)

до 10000 грн

30 днів

Перевірено

Відгуки про Бізнес Позика

Чи задоволені роботою компанії або розчаровані? Залиште свій відгук!

Увійти через:
Анонимно