Бізнес Позика

Бізнес Позика

Максимальна сума кредиту

Термін кредитування до

Вік позичальника

Спосіб виплати

100000 грн

1.9 місяця

від 18років

Акція для усіх нових клієнтів: "Кредит удвічі дешевше"! Детальніше на сайті - по кнопці "Отримати кредит"

«Бізнес Позика»  надає короткострокові кредити підприємцям на закупівлю товару, розвиток, оплату оренди, ремонт автомобіля, обладнання або приміщення, відкриття точки, покупку устаткування і на інші бізнес потреби. Ви працюєте самі на себе? Тоді ви можете стати клієнтом «Бізнес Позика».  

Наша мета - зробити процес кредитування максимально простим, доступним і прозорим для того, щоб наші клієнти могли зосередитися на дійсно важливому - розвитку їх власної справи.

Для подачі заявки необхідно лише надати дані ідентифікаційного коду та паспорта (або посвідки на проживання), а також вести активну підприємницьку діяльність, навіть без зареєстрованого ФОП або з «нульовими» звітами.

Ми розглядаємо заявки всіх підприємців - без обмежень за обсягом виручки і тривалості здійснення підприємницької діяльності.

Що потрібно для оформлення кредиту в Бізнес позика

Вам необхідно надати тільки паспорт (або посвідку на проживання) та ідентифікаційний код. Документи по підприємницькій діяльності не є обов'язковими. Кредит надається виключно на підприємницькі цілі.

Як погашати позику

Термін кредитування – фіксований і становить 8 тижнів. Погашення відбувається рівними частинами один раз на тиждень. При цьому існує можливість дострокового погашення кредиту.

Коли я отримаю свої гроші

Ми знаємо, як для наших клієнтів важливий час. Рішення про видачу кредиту приймаємо за годину і засоби зараховуємо відразу після підписання договору шляхом трансферу на рахунок клієнта. При повторному зверненні клієнти отримують кошти протягом 10 хвилин

Не підходить такий варіант? Подивіться популярні пропозиції

Tengo

Сума, (грн.)

Термін, (дн)

до 20000 грн

30 днів

Перевірено
Prime Zaim

Сума, (грн.)

Термін, (дн)

до 500000 грн

0.99 років

Готівкою або на карту всього за 15 хвилин!

Перевірено
Pozika TOP

Сума, (грн.)

Термін, (дн)

до 23000 грн

2 місяця

Подбор подходящего вам займа по вашим требованиям

Перевірено

Відгуки про Бізнес Позика

Чи задоволені роботою компанії або розчаровані? Залиште свій відгук!

Увійти через:
Анонимно